Sağlığınız bizim için önemli...

Dalında uzman onlarca doktor sizin için burada,

 • Ambulans
  Siz neredeyseniz biz oradayız.

 • Branşlar
  Bütün branşlarda hizmet

 • Uzman Doktorlar
  Konusunda uzaman doktor kadrosu

 • Hastaneler
  Onlarca anlaşmalı hastanelerimiz

Fides Health?

Fides Health Uluslararası Sağlık Turizm; dünyanın her yerindeki hastalar için, en etkin tedavi yöntemi ve en düşük maliyet seçeneklerini birleştirerek, Türkiye’de tıbbi tedavi alanında en yüksek standartları hastalarına sunmayı taahhüt eden bir uluslararası sağlık turizm firmasıdır. Fides Health, profesyonel, güçlü ve deneyimli ekibi ile model sağlık turizmi asistan firmasıdır.

 
Niçin Fides Health?

Fides Health çatısı altında 100’ün üzerinde özel seçilmiş hastane bulunmaktadır. Bu hastane ağı Fides Health ‘in 10 yıllık profesyonel sağlık ekibi tarafından, hastaların gözünden bakılarak özenle seçilmiştir.

Güvenceniz

Fides Health hastanın tüm hastalık sürecine hâkim olarak hastanın en doğru, en iyi hizmet alabileceği doktor ve hastaneyi seçer. Hastanın bu hastalığına özel olarak seçtiği doktor ile hasta adına gerekli ön görüşmeyi gerçekleştirir. Türkiye’de ilgili ameliyat ve tedavi için en düşük fiyatı garanti eder. 

Rahatlığınız

Başka bir ülkede, yabancı bir kültürde sağlık hizmeti almanın zorluklarının farkındayız. Bu nedenle hastalarımızın her zaman ” evinde” olduklarını ve asla yalnız olmadıklarını hissetmelerini sağlamak amacıyla tedavilerinin her aşamasında kendilerine eşlik ediyoruz. Fides Health ile güvenli ve stressiz bir medikal seyahat yaşamanızı garanti ediyoruz.

Check Up
Check-up'ın, bir başka deyimle genel sağlık kontrolünün, hiçbir şikâyet ve hastalığı olmayan tüm kişilere en az yılda bir, düzenli olarak yapılması önerilir.
Cerrahi
Genel cerrahi, beyin cerrahi, kardiyovasküler cerrahi, obezite cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi gibi bir çok hastalıklarda...
Organ Nakli
Kalp naklinden, böbrek nakline, kemik iliği naklinden kornea nakline kadar organ nakilleri...
Tüp Bebek
Doğurganlık tedavisi de dediğimiz İnfertilite (kısırlık) durumlarında uygulanan tedavidir.
Göz Hastalıkları
Görme kaybı, görme zorluğu ve diğer etkenler ile oluşan göz hastalıkları
Onkoloji
Kontrolsüz hücre çoğalması sonucu bulunduğu organ ya da sistemin fonksiyonlarının bozulmasıyla seyreden bir hastalıktır. Bu yönüyle bakıldığında gerek tanısında, gerek tedavi ve takibinde farklılıklar göstermektedir

Ana Branşlarımız

Hastalarımıza değer veriyoruz

Fides Health, birçok uygun yerde, hem yatan hem de ayakta tedavi ortamlarında eksiksiz tıbbi ve cerrahi hizmetler sunar. Diğer Branşlar için  

Anlaşmalı Hastanelerimiz


 • Acıbadem Hastanesi
  Acıbadem Hastanesi

  İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 21 hastane ve 16 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.
 • Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
  Afyon Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

  Afyon Kocatepe Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi 18.10.1999 tarihinde poliklinik faaliyetleri ve günübirlik ameliyatlar ile hizmet vermeye başlamıştır. Bugün, Ali Çetinkaya Kampusünde hizmet vermekte olan hastanenin toplam klinik yatak sayısı 557, yoğun bakım yatak sayısı 66 ve Ameliyathane sayısı 15 olmuştur.
 • Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi
  Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

  Prof. Dr. Mustafa Bahçeci 22 yıl önce Bahçeci Sağlık Grubu’nun temellerini atarken tek hedefi; bebek sahibi olamayan çiftlerin hem fiziksel hem duygusal süreçlerini destekleyen başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleştirmekti. Bugün, 45.000’in üzerinde sağlıklı tüp bebek başarımızla bu hayali gerçeğe dönüştürmeyi başarmış bir kurumuz. Başarımızı ülke sınırlarının dışına da taşıyarak 7 ülke 13 merkezde aynı kalite anlayışı ve etik değerlerle hizmet veriyoruz.
 • Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bu kurumda, sürekli güncellenen modern fiziksel alanlarda, güçlü teknolojik altyapı ile en ileri tetkik ve tedavi olanakları sunulmaktadır. Erişkin hastanemiz ve bir çocuk hastanemizin de yer aldığı 1150 yatak kapasiteli Sağlık Yerleşkesi binalarımız, dünya standartlarında tedavi hizmetlerinin sunulduğu bir sağlık kompleksidir. Gücünü uzun yıllara dayanan bilim ve eğitim altyapısından alan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, kuruluşunun 40. yılına gelmiş olan uluslararası kalite standartlarındaki DEÜ Tıp Fakültesi ile Türkiye’nin onurudur. 500’e yaklaşan öğretim üyesi kadrosu, 700’ü aşkın iyi yetişmiş uzman ve asistan doktor, 800’e yakın güçlü hemşire kadrosu ve sistemin birer parçası olarak her biri alanında iyi yetişmiş çalışan kadrosu bu kuruluşun temel taşlarıdır.
 • Dünyagöz Hastanesi
  Dünyagöz Hastanesi

  1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Hastaneler Grubu, gözün tüm branşlarında göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlar için göz sağlığı hizmeti veriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz Hastaneler Grubu, günde 8000 poliklinik ve  1000 ameliyat kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışında toplam 25 ayrı noktada sağlık hizmeti veriyor. Dünyagöz; teknolojisi, öğretim üyesi ve uzman doktorlardan oluşan 200 kişilik medikal kadrosu, 2500’e yakın personeli ile kısa sürede dünyanın medikal referans merkezi haline geldi.
 • Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi
  Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi

  Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir. Hastane, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılında; Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane ünvanını almıştır. 2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur. 3-7 Nisan 2017 tarihinde başarılı bir denetim geçirerek  Uluslararası alanda kabül gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyon belgesini almıştır.
 • Özel Ankara Güven Hastanesi
  Özel Ankara Güven Hastanesi

  Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmak hedefiyle 1973 yılında kurulan Özel Ankara Güven Hastanesi, modern tıbbın gereklerini, yılların tecrübesi ile birleştirerek hastalarına aktarmaya devam ediyor. Her alanda sunduğu kaliteli hizmet, hasta sayısını ve talebi arttırmakta; artan talep hastalarımıza olan sorumluluğumuzu yükseltmektedir. Küçük bir hastane olarak 1973 yılında başlayan hikayemiz, uzman hekim, hemşire ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, 40.000 metrekare alanda, 251 yataklı, 12 ameliyathaneli büyük bir genel hastane konseptine ulaşmıştır. Geldiğimiz noktaların gururu, bizi daha fazla çalışmaya yöneltmekte, gelecekteki hedeflerimizin çıtasını yükseltmektedir. Önceliğimizin, hastalarımızın bize duyduğu GÜVEN olduğunu unutmadan yolumuza devam ediyoruz…
 • Hospitaleste
  Hospitaleste

  15 yıldır saç ekimi ile ilgili olarak farklı noktalarda başarılar edinmiş bir ekibin oluşturduğu “Hospitaleste” Etiler’de faaliyet göstermektedir. Uluslararası kalite standartlarında yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda temsilcilikleri bulunmaktadır. Ülkemiz saç ekimi konusunda dünyadaki birçok ülkeden daha ileri bir seviyede bulunmakta ve bu sebeple Türkiye her yıl binlerce insanın tercih sebebi olmaktadır. Hastanemizde saç ekimi işlemleri alışılagelmişin dışında, ameliyathane ortamında güvenli ve sterilizasyon koşulları sağlanarak uzman bir kadro tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
  Özel Hüma Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

  Hüma Hastanesi 2004 yılı Mart ayında Kayseri’nin ilk Kadın Sağlığı Merkezi olarak kurulmuştur. Daha sonra 2006 yılı Şubat ayında Anadolu’nun ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut yapısıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tüp Bebek, Radyoloji, Anestezi ve Reanimosyon dalında faaliyetine devam etmektedir.
 • İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi
  İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

  TÖTM, ABD Houston Methodist hastanesinin ikizi olarak planlanan ve 1991 yılında temeli atılarak hızlı bir gelişmeyle beş yıl sonra 1996 yılında hizmete açılmıştır. TÖTM 24.000 metrekare alana kuruludur. Toplam kapalı alanı 154.500 metrekaredir. 16 katlı kulede 26 ve Karaciğer Nakil Hastanesinde 12 olmak üzere toplam 38 ameliyathane, Ana binada 250 ve Karaciğer Nakil Hastanesinde 36 olmak üzere toplam 286 yoğun bakım yatağı, Ana binada 1200 ve Karaciğer Nakil Hastanesinde 152 olmak üzere yoğun bakımlar dahil toplam 1352 yatak kapasitesi vardır. Dünyada ilk ve tek olan Karaciğer Nakil Hastanemizin inşaatı ve tefrişatı tamamlanmış ve hizmete girmiştir.
 • Kent Sağlık Grubu
  Kent Sağlık Grubu

  Kent Hastanesi, 30.000 m2’lik arazi üzerine kuruludur. Uluslararası JCI akreditasyonlu Kent Hastanesi, ulusal standartlara tam uyumun yanı sıra, standart AIA (American Institute of Architects) Hastane Binaları Rehberi’ne uygun olarak tasarlanmış ve inşa edilmiştir. Yaklaşık 22.000 m2 kapalı alana sahip Kent Hastanesi’nde tüm branşlarda tam gün çalışan hekimlerce poliklinik ve klinik hizmeti verilmektedir. Kent Onkoloji Merkezi’nin faaliyet göstereceği yeni binasıyla Kent Hastanesi’nin toplam kapalı alanı 40.000 m2’ye ulaşacaktır. Kent Hastanesi, “Kent Sağlık Grubu” olma yolundaki ilk adımını 2008 yılında açılan Kent Alsancak Tıp Merkezi’yle atmıştır. Kent Alsancak Tıp Merkezi, İzmir’in merkezindeki hayatın yoğun akışına tanık olan Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde 3000 m2’lik kapalı alanda çeşitli branşlarda poliklinikler, laboratuvarlar, görüntüleme merkezi, 2 ameliyathane ve ameliyat öncesi ve sonrası dinlenme, gözlem odaları ile adeta “butik hastane” olarak hizmet vermektedir.
 • Lokman Hekim Hastanesi
  Lokman Hekim Hastanesi

  Lokman Hekim Hastaneleri 1996 yılında Engürüsağ A.Ş.’nin kurulması ile başladığı sağlık hizmetleri sunumuna, günümüzde son teknolojik imkânlarla donatılmış 5 hastane, 1 Tıp Merkezi ve 1 Tanı Merkezi ile devam etmektedir. 4’ü Ankara’da 2’si Van’da yer alan hastaneleri ile Erbil kentinde bulunan Tanı Merkezimiz; fiziki mekan, hasta ve personel sayıları gibi göstergeler dikkate alındığında ülkemizin önde gelen ve önemli sağlık hizmeti sunucularındandır.
 • Medical Park Hastaneler Grubu
  Medical Park Hastaneler Grubu

  Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri olarak, ülkemizin 17 ilinde 25 hastanemizde 14 bin çalışanımız ile hizmet veriyoruz. İlk hastanemizin açıldığı 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda ulaştığımız 551 bin 912 metrekareyi aşkın kapalı alan, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumumuzu sürdürüyoruz.
 • Medicana Sağlık Grubu
  Medicana Sağlık Grubu

  Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 11 hastane ve yaklaşık 5000 çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun ve Sivas’ta kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
 • Medilife Sağlık Grubu
  Medilife Sağlık Grubu

  2014 yılı aralık ayında Medilife Bağcılar Hastanemiz hizmete girmiştir. 41 Erişkin Yoğun Bakım yatağı, 32 Yenidoğan Küvözü, 1 Koroner Yoğun Bakım yatağı ve 39 hasta yatağı olmak üzere toplamda 113 yataklı bir özel hastane olarak hizmete girmiştir. Profesyonel kadrolarımız, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, yüksek teknoloji ürünü olan tıbbi cihazlar ile donatılan ameliyathanelerimiz, görüntüleme ünitelerimiz, laboratuarlarımız ve modern alt yapımız ile teknolojinin ulaştığı ileri düzeyde tıbbi teşhis ve tedavi olanaklarını sunmaya devam etmekteyiz.
 • Memorial Sağlık Grubu
  Memorial Sağlık Grubu

  Türkiye'yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir. Memorial uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli, hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odaları ile sağlıkta güvenin adresidir. Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi branşlarda referans merkezidir. Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarılıyla temsil etmektedir. Dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul eden Memorial, her yıl daha fazla sayıda insana güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatan, bir dünya hastanesidir.
 • Özel Nobel Tıp Merkezi
  Özel Nobel Tıp Merkezi

  Nobel Tıp Merkezimiz Pamukkale’de ormana bitişik bir arazide 5 yıldızlı Pam Termal Otelin bahçesinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Yeni binamız Sağlık bakanlığınca A Tipi Tıp Merkezi olarak ruhsatlandırılmış olup Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon hizmetlerini doğal termal kaynakları ve havuz içi rehabilitasyon tekniklerini ileri robotik teknolojilerle buluşturan Türkiye’nin ilk ve tek tıp merkezidir. Tıp Merkezinin yanında kullanmakta olduğumuz termal suyumuz ve çamurumuz da Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. Yeni binasında hizmet veren ekibimiz 2007 yılından itibaren Denizli’de fiziksel tıp ve rehabilitasyon kürleriyle binlerce hastaya hizmet vermiş ve bunun yanında birçok devlet büyüklerimizi de tedavi etmiş oldukça deneyimli bir ekiptir. Kuruluşumuzun ve ekibimizin Pamukkale’de konuşlanması Denizli Valiliğimiz, Sağlık Bakanlığımız ve Ekonomi Bakanlığımızın Pamukkale’nin termal kür kentine dönüştürülmesi projesi doğrultusunda ayrıcalıklı bir ilgiyle teşvik edilmiştir.
 • NP İstanbul Beyin Hastanesi
  NP İstanbul Beyin Hastanesi

  Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji ve Bağımlılık alanında 19 yıldır pek çok ilke imza atarak danışanlarımıza hizmet vermenin haklı sevincini yaşıyoruz. Multidisipliner yaklaşımımızı bir adım ileriye taşıdık. Böylece Nöropsikiyatride özel dal hastanesi olarak çıktığımız yolculuğumuza, daha kapsamlı hizmet ve teknoloji donanımına sahip, önceki birikimlerimize ilave olarak Beyin alanına odaklı Genel Hastane imkânları ve ek 10 branş ile yolumuza devam ediyoruz. Danışanlarımızın ihtiyaçlarını ve konforunu ön planda tuttuğumuz hastane işletmeciliği anlayışımızı çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşullarda sunmak üzeri bitişik yeni binamızda yeni kliniklerle hizmete başladık. Beyin Hastanesi olarak, teknolojik alt yapımız ve uzman kadromuz ile tam teşekküllü bir tanı ve tedavi merkezi hizmeti sunmaktayız.
 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
  Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi Denizli’de, Doktorlar Caddesinde, 12/08/1994 tarihinde, 2547 Sayılı YÖK Kanunun 3. Maddesi gereği Araştırma ve Uygulama Merkezi hükümleri doğrultusunda, Eğitim Uygulama ve Araştırma Hastanesi olarak 41 yatak ve 155 kadro yatak sayılı ile 7.293 m2 kapalı alanda hizmete girmiştir. Kınıklı Kampusunda yer alan Kalp Merkezi 2.730 m2  kapalı alana sahip olup, 19 Mayıs 2002 tarihinde hizmete açılmıştır.
 • Özel Ankara Umut Hastanesi
  Özel Ankara Umut Hastanesi

  2016 yılı teknolojisine sahip cihazlarla donatılan Görüntüleme-Radyoloji Ünitesi, Hemodinami-Anjiografi Birimi, Biyokimya-Mikrobiyoloji-Hematoloji-Seroloji Laboratuarları’nda en gelişmiş inceleme ve tanısal çalışmalar yapılmaktadır. Modern ameliyathanelerinde gece ve gündüz açık/kapalı tüm ameliyatlar gerçekleştirilmektedir. Tam donanımlı yoğun bakım ünitelerinde en gelişmiş cihazlar bulunmaktadır. Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Genel Cerrahi Yoğun Bakım, Kardiyoloji Yoğun Bakım ve Dahiliye Yoğun Bakım Üniteleri’nde yaşam desteği gereken hastaların teşhis ve tedavileri özel eğitim almış uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Özel Ankara Umut Hastanesi üst düzey sağlık hizmeti sunarak ülkemizde olduğu kadar uluslar arası alanda da örnek alınan bir sağlık kuruluşu olma vizyonu doğrultusunda titiz çalışmalar sonucu çeşitli kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır.